اروپل : بازاريابي الکترونيکی و بازاریابی اینترنتی

بازاريابي الکترونيکی و بازاریابی اینترنتی


بازاریابی الکترونیکی - بازاریابی اینترنتی یک قالب ارتقاء محصول در روابط مشتری با استفاده از رسانه های الکترونیکی است.
با توسعه تلگراف، یک دوره جدید در بازاریابی ایجاد گردید. بازاریابان پس از آن سریعا از فن آوری رادیو به اینترنت روی آوردند.
شرکت ها ممکن است در بازار به طور انحصاری از طریق رسانه های الکترونیکی و یا از ترکیبی از رسانه های بازاریابی به منظور رسیدن به مخاطبان گسترده استفاده کنند.
بازاریابی شامل تعدادی از اهداف ، از جمله آشنا نمودن مردم با شرکت ها و محصولات، تشویق مصرف کنندگان به اتخاذ محصولات خاص، و ترویج افکار عمومی مثبت از یک شرکت، محصول، یا خدمات است.بازاریابی الکترونیکی بسیارانعطاف پذیراست واجازه می دهد تا شرکت ها کمپین های هدفمند با دستیابی گسترده  ایجاد کنند.
این شکل از بازاریابی نیزمی تواند بسیار مقرون به صرفه باشد، واین امکان را برای شرکت ها برای رسیدن به بسیاری از مصرف کنندگان در کسری از هزینه برای انواع دیگری از تبلیغات ایجاد کند.
علاوه بر رسانه هائی مانند تلویزیون ، رادیو، و اینترنت، بازاریابان الکترونیکی می تواند از رسانه هائی  نظیر تلفن برای انتقال تبلیغات استفاده کنید.صحبت در مورد آگهی های نصب شده بر روی ایستگاه های اتوبوس و سایر تاسیسات عمومی مثال دیگری است.کیوسک های الکترونیکی در مکان هائی مانند مراکز خرید می تواند برای اهداف بازاریابی استفاده شود.
بازاریابان می توانند با ایجاد مجلات ویدئوئی، ایجاد درج آگهی های تبلیغاتی درفیلم ،و پیدا کردن تعدادی از راه های دیگر برای رسیدن به مخاطب از طریق الکترونیکی است.
بازاریابی اینترنتی به طور خاص، زمینی غنی برای بازاریابان است. این شکل از بازاریابی الکترونیکی می تواند به صورت عام ، به عنوان قالب تبلیغات بنر در وب سایت ها جایگزین شود.همچنین می تواند بطور قابل ملاحظه ای خاص شود، و متناسب با عادت استفاده از اینترنت ، با هدف رسیدن به مصرف کنندگان خاص باشد.
برخی از شرکت های تبلیغاتی در ارائه خدمات بازاریابی الکترونیکی تخصص دارند. آنها می توانند به مشتریان خود در تدابیر موثر سلسله مراتبی وهمچنین اجرای بازاریابی سلسله مراتبی کمک کنند.
این شرکت ها آخرین روند بازاریابی را به طوری که آنها بتوانند جلوتر از منحنی تبلیغات و با جذبه باشد را نگهداری کنند. شرکت ها باید بازاریابی الکترونیکی را با دقت استفاده کنند.
بعضی از مصرف کنندگان ممکن است دریابند که بازاریابی از جمله وادار کردن شرکت ها برای پیدا کردن راه های خلاقانه برای تبلیغ است که منزجرکننده باشد بجای اینکه تحریک کننده باشد.
همچنین لازم است درمورد چگونگی تبلیغات متناسب با تصویر شرکت وایده ها فکر کنید که یک شرکت برای   خدمات مشخصی می خواهد.


خدمات ما در شاخه بازاریابی الکترونیک (بازاریابی اینترنتی) عبارتست از:


دسترسی سريع

طراحی سایت و بهینه سازی توسط اروپل