اروپل : توليد يك مانيتور اختصاصي جهت ويندوز 8

توليد يك مانيتور اختصاصي جهت ويندوز 8


اين مانيتور 23 اينچي در حقيقت بهترين انتخاب براي افرادي است كه به دنبال استفاده از جديدترين نسل مانيتورهاي لمسي‌اند و در عين‌ حال نمي‌خواهند كامپيوتر لمسي جديدي را خريداري كنند.

ويژگي ديگر اين مانيتور امكان استفاده از آن جهت اجراي برنامه‌هاي خاص موزيك مانند پس‌زمينه‌هاي پيانو، كاربرد سينتي‌سايزر و ساير آلات زهي است كه براي تنظيمات رايانه‌اي موزيك در استوديوها بسيار مناسب مي‌باشد و ويژگي لمسي به آن سرعت بسيار بالاتري مي‌دهد.

اين نمايشگر بزرگ همچنين امكان تماشاي فيلم‌ها، اجراي بازي‌هاي رايانه‌اي و برنامه‌هاي آموزشي كودكان را بسيار بيشتر از قبل ممكن كرده و طيف گسترده‌اي از امكانات و برنامه‌هاي سازگار با لمس را در ويندوز 8 در دسترس كاربران قرار داده است. تنظيمات اين مانيتور بسيار ساده بوده و عملكرد تمام لمسي‌اش به محض نصب قابل استفاده است و نيازي به نرم‌افزار اضافه ندارد. 
پنلIPS اين مانيتور رنگ‌هاي زنده، طبيعي و با كنتراست مناسبي را ارائه مي‌دهد و اين امكان را به كاربران مي‌بخشد كه از ويژگي‌هاي ويندوز 8 مانند كيبرد on-screen نيز استفاده كنند. 

همچنينTouch 10 از يك قلم خازني capacitiveپشتيباني مي‌كند كه مخصوص كاربراني است كه ترجيح مي‌دهند براي كار با برنامه‌ها از اين اينترفيس قلمي استفاده كنند.

گفته مي‌شود كه Touch 10 از ابتداي سال 2013 ميلادي وارد بازار شود.

دسترسی سريع

طراحی سایت و بهینه سازی توسط اروپل